Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem játssza le a filmet...

Miért nem játssza le a filmet samsung s3 neo telefonom, ha nem konvertálással rakom rá? Ez valami vicc, hogy csak konvertálással játszik le filmet?

Figyelt kérdés
Ez most komoly, hogy nem lehet "csak úgy" rátenni bármilyen avit (vagy egyebet) és lejátszani? Amikor átmásolom megkérdezi a win, hogy konvertálja és másolja, vagy csak másolja, de akkor nem biztos, hogy lejátssza a telefon. Kinek van több órája arra, hogy konvertálgassa???? Ez valami vicc? Pont ezért vettem androidosat, hogy ne kelljen konvertálgatni meg különböző elfuserált programot használni, hogy bármit rátehessek, erre meg amikor nézném a filmet, sehol semmi, nem indul el... Van rá megoldás?

2014. dec. 4. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy médialejátszó megoldja, VLC, esetleg MoboPlayer.
2014. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kodek, ami a filmnek kell, telepítve van?

Én az MX Playert és a kodekeket telepítettem az eredeti helyett, miután előző készülékemen is azt használtam, és nincs gondom. Igaz nem Samum van, de nem is csúcskészülék, kínai 2 magos..

2014. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vlc, bs player se vitte a filmet...Egyszerűen nem értem. Memóriakártyára tettem, onnan próbáltam indítani.
2014. dec. 4. 18:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Töltöttem le kodeket is, de úgy se viszi. Az őskövület samsung tabom simán vitte ezzel a memkarival konvertálás nélkül is. Érthetetlen :S
2014. dec. 4. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
mxplayer
2014. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem, hogy miért nem próbálod az MX playert?

Mi a fenének kérdezel, ha a tippet nem fogadod el?

Csak azt szajkózod, mi nem viszi....

Én is írhatnám, mi az ami nem viszi, de nem ez volt a kérdés.

Hardveres vagy szoftveres dekódolást állítottál be?

2014. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mx playert is próbáltam, dekóder programot töltöttem le
2014. dec. 9. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!