Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia lumia 530 miért ilyen...

A nokia lumia 530 miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés
Vettem egy nokia lumia 530-at a t-mobilnál 20ezer ft-ért, plusz adtak mellé egy hangszórót. Csodálkoztam is, hogy hogyan kerülhet ennyibe egy nokia wp-s telefon. Na mindegy. A lényeg az, hogy mikor már 7 hétig nálam volt a telefon, észrevettem hogy minden bekapcsoláskor van mikor megjelenik a windows jel egy 10 másodpercre, valamikor meg csak úgy felvillan és eltűnik és egy kis ideig sötét a képernyő. Most persze valaki azt mondja, hogy úgyis csak bekapcsoláskor van, és az nem befolyásolja a működését, de ha már ott hiba van, kitudja hogy a szoftver nem-e hibázik máshol is. Vissza küldtem a t-mobilnak, visszautalták a pénzt, és most azon gondolkozok, hogy vegyek még egyet, hátha csak azzal az eggyel volt gond, vagy hagyjam a fenébe. Ami még furcsa, hogy látom a plakátokon, hogy laptopokhoz ajándékba adnak, meg valamelyik banknál is valamiért adnak ilyet ajándékba. Mi a véleményetek?

2014. dec. 4. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
mert nem akkora a kereslete ;) és így kevesebbért adják hogy többen vegyék :)
2014. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Egész egyszerűen ma már ilyen olcsó egy ilyen hardverű telefon, nem szép a kijelzője, nem jó a kamerája, de amit tud azt jól tudja. Viszont nem értem, hogy minek adtál vissza egy telefont azért, mert nem mindig ugyanúgy kapcsolt be... egyáltalán miért kapcsoltad ki? Lumiákat nem kell újraindítgatni, egyrészt, másrészt nem ébreszt kikapcsolva, nem lehet tölteni kikapcsolva, szóval nem értem - ha normálisan működött, akkor miért?
2014. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Mert zavarta, hogy olcsó volt. Vegyél egy Nokia Lumnia 930-at Az mindjárt 130000.-
2014. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Kicsi a Windows Phone rendszerű mobilokra a kereslet, azért adják ilyen olcsón, ennyiért amúgy jobbnak számít, mint az ugyanennyibe kerülő Androidosok.

Az általad leírt dolog nem hiba.

Amúgy felesleges kikapcsolgatni a mobilt.

2014. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
.. dehogy kicsi a kereslet. Az ugye megvan, hogy pl. Magyarországon is Android után Windows Phone a második legnépszerűbb platform, nem az iOS?!
2014. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!