Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia Lumiák hogyan csörögnek?

A Nokia Lumiák hogyan csörögnek?

Figyelt kérdés
Nekem a legelső Nokia Lumia 800-as mobiltelefonom van,és ha hivnak,rezeg 4-et,és aztán csak csörög,nem rezeg többet. Szeretném megtudni,hogy ezt a hibát kiküszöbölték-e,és már egyszerre cseng és rezeg a telefon,vagy még mindig ez a felállás van jelen a Lumiáknál? Név szerint a 735-öst néztem ki.

2014. dec. 4. 19:58
 1/3 Emberek ***** válasza:

Még nincs olyan, hogy egyszerre rezegne, és csöngene.

Elsőként rezeg kétszer (rövid-hosszú sorrendben), majd elkezd csöngeni. De úgy tudom ígérik a megoldást

2014. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém(735) szintén 4-et rezeg, (rövid-hosszú-rövid-hosszú), utána csörög. Bár ez mondjuk nem zavaró, ha csörög, azt úgyis meghallod, ha rezgőre van állítva, akkor meg rendesen rezeg.
2014. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem rezeg folyamatosan ha hívnak.munka közben észre se venném amúgy
2014. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!