Daaaarrrrkkiii:D kérdése:

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy olyan problémám lenne, hogy van egy Galaxy Young 2 a családban. (Android 4.4.2) És hirtelen az merült fel problémaként, hogy ha felhívok valakit rajta akkor odáig sem jutok el hogy kicsöngjön. Leteszi magától. (Nem SIM függő a baj minden kartyaval ezt csinalaja)
2014. dec. 6. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
szervízbe vidd el , ott tuti megmondják :)
2014. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyai visszaallitas. Ha nem segit akkor irany a szerviz.
2014. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi: Gyari visszaallitas.

Az en telefonom meg nem erzekeli mindig, ha megerintem. :D

2014. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A gyári beállítás nem hülyeség.:D köszi. szerviz se rossz otlet csak ha lehet en oldanam meg a problemat.
2014. dec. 6. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerinted hulyeseg, hat ja. De a szervizben is azt fogjak eloszor megcsinalni aztan x nap utan visszaadjak. Ha nem hiszed jarj utanna....

Amugy meg, ha letoltottel egy rossz frissitest vagy virust azzal tudod torolni hazilag. Illetve az elrontott beallitasokat is azzal lehet helyrerakni... De mindegy, az hulyeseg es meg probara se erdemes. Szenvedj csak! :)

2014. dec. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsanat! Ez van amikor felreolvasom amit latok. Nem lattam a "nem" szot. Lehet meg koran van, vagy keson? Igy a 12oras muszak vegefele mar nem tudom. Megegyszer bocsanat!
2014. dec. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Reggelente en is sok dolgot benézek.
2014. dec. 9. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!