Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S4, LG G3S...

Samsung galaxy S4, LG G3S vagy LG G2?

Figyelt kérdés
Ugyan annyiba kerülnek. G3S-en van a legújabb android, a G2-nek a legjobb a processzora és az üzemideje, viszont nem bővíthető memóriakártyával, a mobilarénás teszteken pedig az S4-től voltak leginkább elájulva, azt írták, hogy egyáltalán nem szaggat. Most egy S3 minim van 2 éve, nagyon meg voltam vele elégedve, csak már eléggé lelassult, meg az aksijának nem tett jót, hogy fél éve vízbe ejtettem, de ahhoz képest még mindig egész jól működik. Leginkább netezgetni szoktam rajta, meg néha játszani. A nem bővíthető memóriától aggódok, mert nekem soha nem elég egy telefon memóriája, és szeretnék minél újabb androidot, de nem szeretném, hogy akadozzon már az elején a telefon, mert akkor tuti nem bír ki még 2 évet. Van valakinek tapasztalata ezekkel?

2014. dec. 8. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:

LG G2 (az ára miatt is), de ha picit hozzáteszel, vegyél G3-at..

levan a gond egy jó időre. Nekem, sőt ismerőseminek sem szaggat a G2..

2014. dec. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyan annyiba kerül mind a három, úgyhogy ár alapján nem tudok priorizálni.
2014. dec. 8. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, G2
2014. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. dec. 8. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ára miatt, és hardveresen is az a legjobb
2014. dec. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy ugyan annyiba kerül mind a három :D
2014. dec. 9. 07:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Épp ezért ! A g3s és az s4 nagyon túlárazott ennyiért. A g2-ért ez az ár nagyon jó
2014. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!