Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia LTE miért nem megy?

Lumia LTE miért nem megy?

Figyelt kérdés
A SIM kártya beállításokban a legnagyobb kapcsolatsebesség LTE-re, a mobilhálózati kapcsolat profilja Telekom HU LTE-re van állítva, az internetcsomag támogatja az LTE-t, és mégis, Budapesten sehol se csatlakozik 4G hálózatra.

2014. dec. 9. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt már újraindítva a telefon mióta beállítottad 4G profilt?
2014. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, volt
2014. dec. 9. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugye 100% hogy NEM dominós vagy? Tehát rendes előfizető.
2014. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
+ 1 Pótkéréds: adatozni tudsz más technológián? (GSM, 3G )
2014. dec. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
előfizus, és igen, megy a net, az is megy, ha visszakapcsolom 2G, akkor lekorlátozza, és nem 2G-n marad, nem megy fel 3G-re
2014. dec. 9. 19:03
 6/10 anonim ***** válasza:

"előfizus, és igen, megy a net, az is megy, ha visszakapcsolom 2G, akkor lekorlátozza, és nem 2G-n marad, nem megy fel 3G-re"


Az "előfizus" részig értem. Utána nem. Picit érthetőbben írd le ( nem kell szakmai terminológia ).


Mobilinteret GSM megy?

Mobilinternet 3G megy?

2014. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, megy a GSM is és a 3G is.

Csak arra szerettem volna kilyukadni, hogy van egy olyan beállítási lehetőség, hogy legnagyobb kapcsolatsebesség (ahol ki lehet választani, hogy 2G, 3G vagy LTE), és ha ott 2G-re kapcsolok, akkor EDGE netet használ, nem kapcsolódik 3G-re, szóval ez a része teljesen jól működik, egyedül az LTE nem megy.

2014. dec. 9. 21:15
 8/10 A kérdező kommentje:
bocsánat, közben észrevettem, hogy becsúszott oda egy "nem", így tényleg elég nagy hülyeség lett :)
2014. dec. 9. 21:16
 9/10 anonim ***** válasza:

2 dolog lehet szerintem, a fentiek alapján és mindkettőt csak az ügyélszolgálat tudja megoldani :( :


1. Részese kell lenni egy előfizetői csoportnak akik egy megfelelő helyen vannak regisztrálva ( a helyes terminológia: HSSben vannak regisztrálva. Ezzel te nem tudsz kezdeni semmit sajnos )


2. Lehetséges, hogy régebbi SIM kártyád van? Elvileg USIM-mel kell rendelkezned ( Ezt megint csak az ügyfélszolgálat tudja csak sajna megoldani ).

2014. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
amikor megvettem a telót, kaptam hozzá nano SIM-et, szóval nem vágot, csak új , de köszönöm a segítséget, akkor bemegyek valamelyik nap :)
2014. dec. 10. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!