Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia E-ről vélemény?

Sony Xperia E-ről vélemény?

Figyelt kérdés

Most már eléggé kifáradt a régi telefonom és egy újat szeretnék beszerezni.

Sony Xperia E-re gondoltam, és az érdekelne, hogy mi a véleményetek róla?

(20000Ft ért venném a készüléket)



2014. dec. 9. 16:03
 1/6 anonim válasza:
Nagynénémnek olyan van de sokszor lefagy rossz képet csinál és vmikor olyan helyre teszi el azt a bizonyos dolgot amit átküldünk neki bluetoohon hogy nem találja meg alcatel popc2-3 at vegyél ugyan annyi és jobb személyes tapasztalat.
2014. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó telefon,nem csúcskategóriás,de jó:)).Használt?Csak mert az enyém újon 45000ft volt:).
2014. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Használtan fogom venni.
2014. dec. 9. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Régi és gyenge.
2014. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. dec. 12. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
20000ft-ért lehúzás,ne vedd meg! Meg le is szokott fagyni. Akkor inkább Sony Xperia U-t javasolnék ilyen árban,vagy esetleg E1, vagy ilyen árban(használtan) a legjobb választás szerintem a Nokia Lumia 520! (ui: Sony Xperia Solát nehogy!!!-egy jó tanács! :)
2014. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!