Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom kikerülni a T-mobil...

Hogy tudom kikerülni a T-mobil-nál a mobilelőleg fizetést?

Figyelt kérdés
Akartam rendelni egy telefont a T mobiltól, nem vagyok náluk mobil téren csak tv és internet. Na már most aztmondták mivel nemvagyok t mobile előfizető ezért mobilelőleget kell fizetnem kiszállításkor...ez nem igen megy.Hogy tudok úgy rendelni hogy csak a telefon díjcsomagját és a törlesztőt keljen fizetni természetesen vállalom a hűségidőket.

2014. dec. 9. 16:33
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Sehogy
2014. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát de hogy? ilyen sokat kell fizetni a t home-nál?
2014. dec. 9. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:

hát persze...a szolgáltató nem tudhatja előre, hogy akarod-e fizetni a törlesztőt, vagy nem, kell nekik egy biztosíték, mert különben hányan kihasználnák azt, hogy kihozzák 20ezres csomaggal 0 Ft-ért a telefonokat, utána elpasszolják 50-60ezerért a 120ezres telefont nagyon ár alatt, utána meg a szolgáltató max letiltani tudja. ezzel meg nem kapja vissza a szolgáltató sem a pénzt, és még a peches vásárló is elbukta az 50ezrét...


így viszont ezt valamelyest ki lehet szűrni, hiszen legalább 3 havi havidíjat le kell tenni az asztalra, de legfeljebb 75ezer Ft-ot, ami amúgy semmivel se másabb, mintha nem előre fizetnéd, hanem rendesen havonta. de cserében pedig ott van egy telefon nálad, ami alapvetően jóval drágább lenne.

ha viszont nincs pénzed előlegre, akkor én sem bíznék abban, hogy tudod-e majd rendszeresen fizetni a számlákat és még mellette a törlesztőt is. szóval teljesen jogos.

nyilván, ha lenne már előfizetésed a szolgáltatónál, akkor tudják, hogy nem szoktál késni a számlákkal, így megbízhatónak tartanak.

2014. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha meglévő ügyfél vagy akkor nem kell!!!!!
2015. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!