Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett a telefonommal?

Gavrill kérdése:

Mi történhetett a telefonommal?

Figyelt kérdés
Vettem úgy fél éve egy OnePlus One márkájú telefont. eddig teljes mértékben meg voltam vele elégedve. Tegnap délelőtt a képernyőzár kicsit furán viselkedett. Délutánra már nem is müködött semmi külső gomb és csatlakozó rajta. Mára lemerült és nem reagál semmire. Mi történhetett vele? Mit csináljak?

2014. dec. 11. 09:48
 1/9 Tengor ***** válasza:
Lehet, hogy eddig bírta? Garanciáztasd le!
2014. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehézkes a garancia mert külföldről vette.

A töltést veszi?

2014. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha igen meg kéne próbálni frissíteni a romot.


[link]

2014. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tengor ***** válasza:
#2, [link]
2014. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 4

Volt a kezedben ilyen telefon már?

Üdv

2014. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tengor ***** válasza:
#4, a típus konkrétan nem, más hasonló kaliberhez volt "szerencsém"...
2014. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezeknek a vétele is nagyon komplikált.

Külön meghívó vásárlásával (ebayen) lehet csak vásárlást elindítani. És utána enged a OnePlus honlapján vásárolni.

Mint minden külföldön vásárolt termék, ennek se lehet egyszerű elintézni.

Ezért ha van más mód akkor inkább azt válasszuk.


Üdv

2014. dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy külföldről van. Mo-n is forgalmazza a WayteQ. Kapható emagon, edigitalon, mediamarktban meg stb.
2014. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Sajnos nem reagál semmire, tehát a töltőt is hiába szűrom be. Csehországból rendeltem. Én külföldö tanulok (Szerbia), de ha hazamegyek ünnepekre, akkor megkeresem a szerződést, mert még fél éves sincs a mobil. Pedig nagon meg voltam vele elégedve, mindent tudott amire szükségem volt!
2014. dec. 12. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!