Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új androidot telepítettem a...

Új androidot telepítettem a mobilomba, azóta pár percenként újraindul, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sony xperia Z-ről van szó. Eddig semmi baj nem volt vele, vagyis néha lassú volt, ezért próbálkoztam az új androiddal.
2014. dec. 11. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet a rom nem passzol a telefonodhoz.

Milyet tettél fel?


Üdv Péter

2014. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

4.4.4

A mobil ajánlotta, elméletileg passzolni kellene.

2014. dec. 11. 10:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben sokszor leejtettem,esetleg ahhoz lehet köze?
2014. dec. 11. 10:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha leejetted, akkor valszeg attól van.

Vidd szervizbe

2014. dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

Egy factory reset próbát megérne. Lehet, hogy a 4.4.2-ről maradt rajta valami, amivel akad.

Egyébként ajánlom figyelmedbe az Existenz főzött romot, fél éve használom (azóta 3X frissült) és Q jó.

2014. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És azt hogy tudom megcsinálni? Nem vagyok otthon ebben a témában:D előre is köszönöm
2014. dec. 11. 12:02
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Tudsz kicsit angolul?

Akkor itt van:

[link]


1. Rootold a Towelroot appal.

Itt letöltöd (nyomj a nagy lambdára), felrakod a telóra, telepít, elindít, megnyomot a "make it rain" gombot és kész.

2. Kövesd az Install instruction-ból a Fresh installation leírást.

Abból a szükséges gyári romod fent van, meg már a root is, tehát az első két pontot ( "Flash official Sony's 4.4.4 ..." és a "Root using what you want...") átlépheted.


A NUT dual recovery linkjénél ott lesz a leírás is, hogyan kell a recoveryvel majd felflashelni a romot.

2014. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!