Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan hozható helyre a...

Come back kérdése:

Hogyan hozható helyre a sérült sd kártya formatálás nélkül?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Helyrehozni nem biztos hogy lehet, adatot leszedni róla talán.

Próbáld meg a GetDataBack programmal, meglátod van-e rajta adat.

Ha igen, akkor már nagyjából nyertél.

2014. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Wadmalac ***** válasza:
a ZAR recovery progi is jó.
2014. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nos, ezek az applikációk semmit nem érnek. Csupán guide és annyit ír, hogy kell egy kártya olvasó s egy program a számítógépre. De nekem nincs kártya olvasóm. Olyan application nincs, ami megjavitja az sd kártyát vagy a telefon belső memóriába menti az sd kártya tartalmát?
2014. dec. 11. 13:30
 4/13 Wadmalac ***** válasza:

"Nos, ezek az applikációk semmit nem érnek. Csupán guide és annyit ír, hogy kell egy kártya olvasó s egy program a számítógépre."


??????

Hát persze, hogy telepíteni kell hozzá egy programot PC-re és a kártyát be kell tenni a kártyaolvasóba.

Hol kerestél, google playben?

EZEK PC PROGRAMOK!

Persze, hogy google playben max. egy user guide lesz hozzá.


A telefon egy célszámítógép, az nem fog neked kártyát helyreállítani, ha olvasni is képtelen. Ez csak PC-ről működik.

2014. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kártyaolvasó nélkül csak vakon tapogatsz a világban, uzsgyi gyorsan az első boltba!
2014. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a hiba észlelése óta csináltál bármit is, akkor hiába próbálkozol bármilyen adathelyreállító programmal, arról nem fogsz adatot visszanyerni.
2014. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Wadmalac ***** válasza:
Hát azért ez nem biztos, de ha azóta volt már rá írva vagy törölve, akkor részben tényleg elveszhettek adatok.
2014. dec. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nos, elvittem a Samsung szervízbe, és Kapásból új memória kártyát akartak rám tukmálni. Pedig az eredetinek semmi baja nincs a formázás után. Persze, nem tudták ők sem visszahozni az adatokat, bár szerintem nem is foglalkoztak vele igazán.
2014. dec. 20. 13:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem foglalkoztak vele, nem is feladatuk. Egy kártyaolvasó 500-1000 Ft, programot pedig lehet letölteni ingyenest ami működik. Már nagyon sok veszettnek hitt adatot visszahoztam. Néhány óráig is eltarthat egy ilyen művelet, szervízben rámenne a gatyád is, ha ilyet kérsz.
2014. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha a kártyát elvitted volna adatmentésre, megcsinálják, de az 5000-50000 Forint. Szerviz miért is foglalkozna vele?

Bárki, aki adathordozót ad el, csak a hordozóra vállal garanciát, adatra nem.

Én is mondtam, mivel lehet menteni (próbálni), úgy látszik nem érdekelt.

2014. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!