Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 830 vagy galaxy s5 mini...

Lumia 830 vagy galaxy s5 mini a jobb?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:

hardverileg egy nagyon minimálisan jobb az Samsung, de a a WP miatt ez fel se tűnne, mert az jól van optimizálva. A képernyő nagyobb a Lumián, és jobb a kamerája, és ha hosszabb távra szeretnél telefont venni, akkor is jobban jársz a Lumiával, tovább fogja bírni, és tovább fogja megkapni a frissítéseket. Nekem volt Samsung Galaxy S3-masom, most Lumiám van, és jobban megvagyok vele elégedve :)

ha nem "félsz" a csempéktől, én mindenképp a Lumiát ajánlanám

2014. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ!:) Hát azt mondjak a csempéket hamar meglehet unni ezert tartok tőle picit:S Neked ezzel milyen tapasztalataid vannak illetve milyen lumiád van?
2014. dec. 11. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelműen nokia. Hasonló hardver de nincs elb.szva tácsvízzel mint a samu
2014. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem akik ezt mondták, még a 7-es windowst használták

a 8.1-es nagyon személyre szabható, az elő csempék pörögnek, és sokkal jobban átlátható, mint a widgetek

megunni nem szoktam megunni, max olyan szokott lenni, hogy néha elkezdtem pakolgatni, és kihozok belőle valami mást :)

amúgy 930-as :)

2014. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na akkor szerintem a lumiát választom:)
2014. dec. 11. 18:49
 6/9 anonim ***** válasza:

nem fogod megbánni :)

hogyha bármi kérdésed lenne még, írj nyugodtan :)

2014. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat nagyon szépen köszönöm tényleg sok segítséget:) Még annyi lenne ,hogy van egy "Snapchat" nevu program androidra ami lumian "6SanP" es azt esetleg tudod ,hogy ez a program ugyan az mint androidon csak más névvel?
2014. dec. 11. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
van 2-3 Snapchat alkalmazás, de a 6snap legjobban működő közöttük. Viszont nem tudom, hogy még mindig van-e ilyen probléma, de régebben gond volt vele, néha tiltva lett, mert nem az eredeti Snapchat, de csak frissítették, és működött tovább :)
2014. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt is köszönöm!:) Tehat akkor gond nélkül lehet hasznalni az alkalmazast olyannal is akinek androidja van?
2014. dec. 11. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!