Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemes...

Melyik telefont érdemes választani ezek közül? : Samsung galaxy s4, Samsung galaxy alpha, LG G2 mini, Iphone 5s, Nokia lumia 735,830,930.

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Lumia 930.
2014. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezek közül egyértelműen Lumia 930 :)
2014. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelműen iPhone 5s
2014. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Indoklást szeretnék kérni a nokiára. :)
2014. dec. 11. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Androidokkal szemben évekig lehet használni, jönnek rá a frissítések, még az androidos telók most jobb esetben megkapják az 5-öst, és utána hiába jönnek még frissítések, csak az újabb telefonok kapják meg.

Ez igaz lehet az Iphone-ra is, de kevesebb pénzért jelentősen erősebb hardvert kapsz úgy, hogy a WP már olyan jól van optimizálva, hogy egy gyengébb androidos teló hardverével is lazán ketyeg. Egy 530-as is (kb. 15.000 forintos telefon) akadozás nélkül megy, míg egy Droidos telefont nem éri meg 80-100.000 alatt venni, ha nem akarunk laggokat)

Ezek mellett pedig 8.1 már teljesen jól személyre szabható, jobban átlátható mind a widgetek. A 735-ben nem vagyok biztos, de a 830-as és a 930-asnak alumínium kerete van, aminek a széle nem fog olyan könnyen szétmenni, hogyha leejted. És most mások mondhatják, hogy sehol nincs a Nokia, meg ilyenek, de ha megnézik a piaci részesedéseket láthatják, hogy négyszeresére növekedett a Nokiások száma az elmúlt időben. A Nokiáknak hihetetlenül jó kamerájuk van (de csak hogy ne mondják azt, hogy mekkora WP párti vagyok, az Iphone-nak is jó képeket csinál).

Egyetlen hátránya, hogy nincsen még meg minden alkalmazás rá, de ahogy a piaci részvény nő, az alkalmazások száma is :)

2014. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy a Samsung Galaxy Alpha vagy a Nokia Lumia 930 kozul valassz. Iphone-t ne!!! Valamelyik nap lattam egy Alpha-t es nekem nagyon bejon :).Ha windows parti vagy akkor a 930-at vedd meg az is egy szuper telefon.

Remelem tudtam segiteni :D

2014. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!