Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell telefonról képet...

Hogyan kell telefonról képet feltölteni a számítógépre?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
USB kábellel összekötöd és ugyanúgy átmásolod mintha egy pendrive lenne.
2014. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Usb kábellel összekötöd a telefonodat a számítógépen, majd a képeket simán átmásolod róla.


Vagy ha van bluetooth a gépben, vagy a laptopon akkor ott is átlehet küldeni, de ilyet még nem csinálta, ezért nem tudok bővebb információt adni róla.

2014. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Úgy, hogy valakit megkérsz rá.
2014. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg a csipet egy adapteren keresztül beszúrod a számírógép USB csatlakozójába.
2014. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Jópár módszer van rá, pl. adatkábel, mint fentebb írták. Ha memóriakártyán van, egy USB csatlakozós kártyaolvasó segítségével is át lehet rakni, de legegyszerűbb bluetooth-on átküldeni. Max. egy bluetooth adapter kell hozzá (nem drága cucc, akár egy ezresért lehet kapni), azt bedugod a gép valamelyik USB csatlakozójába, aztán ugyanúgy küldhetsz bluetooth-on a gépre akármit, mint egy másik telefonra.
2014. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ÁTMÁSOLNI legkönnyebben adatkábel használatával lehetséges
2014. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
#6: Ezzel én vitatkoznék, a bluetooth adatátvitel is tudja azt, mint az adatkábel. És ez BÁRMILYEN bluetooth-képes telefonnal működik, függetlenül attól, hogy van-e hozzá adatkábel, vagy nincs, és ha esetleg mégis van, annak milyen a csatlakozója, stb.
2014. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az adatkábel gyorsabb, mint a bt, esetleg még a wifi direct is szóba jöhet.

Nem minden bt-al rendelkező mobil képes ezen keresztül az állományok átvitelére.

2014. dec. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Nem tudom, nekem eddig még mindenféle telefonnal működött. Bár ez a bt. adaptertől is függhet. Nekem egy teszkó gazdaságos van, ha csak simán bedugom a gépbe, lehet telóról gépre küldeni fájlokat, meg gépről telefonra. De ha feltelepítem a hozzá adott lemezt is, akkor már egy csomó kapcsolódási módszer lehetséges, pl. ugyanúgy lehet másolni a telefon fájlrendszeréből, mint adatkábellel. De van kártyaolvasóm is, kiveszem a telefonból (vagy fényképezőgépből) a memóriakártyát, aztán mehet a gép USB csatlakozójába. Vagy a tévéébe, ha nem akarom másolni, csak megnézni a képeket.
2014. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!