Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan éri meg kínai telefont...

Honnan éri meg kínai telefont rendelni, ami megbízható is és olcso is?

Figyelt kérdés
Valahol hallottam,hogy van ahol a dhl szallit es nem jön ra mindenféle ado meg vam.
2014. dec. 12. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

dx.com, banggood.com, tinydeal.com, 1949deal.com, geekbuying.com, ezek 100% megbízhatóak és ezek mondhatók a legjobbaknak (talán egy-kettőt még nem soroltam fel a toplistások közül), pandwill.com sem rossz, de arról olvastam már jót is, rosszat is (bár én már 2x is vásároltam onnan, és mindkétszer jó volt, de legközelebb már nem valószínű, hogy onnan vásárolnék).


Ingyenes szállítás van mindenhol, de VÁM-on bármelyik oldalrólf fennakadhat a termék.

2014. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
megbízható is és olcsó is? Jó vicc.
2014. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!