Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » . Thumbnail törlése okostelefo...

. Thumbnail törlése okostelefonról hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Xperia L telcsim, amin pár napja a belső tárhely DCIM/.thumbnails mappába elhelyez két .thumbnail fájlt, 1-1 GB mindkettő. Törölni lehet őket, meg is tettem, de tegnapról mára visszatértek! Hogyan lehetne véglegesen törölnöm, ugyanis a "semmi" rengeteg helyet foglal! Vagy amihez tartozik azt töröljem?

2014. dec. 13. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne használd a gyári képnézegetőt, szerintem ő a tettes. Tiltsd le, majd töröld a fájlokat.
2014. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes.

Használd a QuickPic-et, Az gyors én leszedtem a gyárit, igaz nekem alapból rootolt a telóm.

Viszont ha le tudod tiltani a gyárit már az is jó és nem szemeteli tele a telefont. De lehet, hogy más csinálja. A Playen kívül szoktál máshonnét is leszedni appokat? Esetleg warezolni, mert akkor lehet, hogy valami vírusos appot töltöttél le.

2014. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Feltettem az ajánlott alkalmazást, sokkal jobb is, így már csak 1 GB szemetet csinál, épp most töröltem a gyári album alkalmazásban az adatokat, gyorsítótárat, ill. a QuickPic-et tettem alapérrelmezetté. Kiderül így az az 1 GB thumbdata visszajön-e. Csak a Play-ről töltök. Amint kiderül a QuickPic megoldotta-e a problémát írok. Még egy kérdés: ha nem engesi a gyári képnézegetőt letilteni akkor arra létezik valami megoldás higyan tiltsam le, vagy
2014. dec. 14. 07:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Uh bocsi, elküldte félkészen és hibásan a kommentem: szóval van-e rá megoldás hogyan tiltsam le, esetleg valami alkalmazás.
2014. dec. 14. 07:31
 5/5 anonim válasza:
Beállítások/Alkalmazások/MIND =appok letiltása
2015. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!