Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone smart 4 mini segitséé...

Vodafone smart 4 mini segitséééég?!

Figyelt kérdés
Letöltök egy 40 vagy több megabites játékot és leállitja, pedig más telefonoknál meg kiírja hogy várakozás vagy leállítás? nekem meg egyből le állítja.

2014. dec. 13. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

he?

lehet nincs elég hely a telódon, bár nem teljesen értem a kérdésed.

2014. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsit fogalmazhatnál érthetőbben is. Az nem akkor baj, hogy kevered a bit és bájt fogalmát, de teljesen értelmetlen amit ide írtál.


A kulcsszavakról már nem is beszélve: centrum, haza, férfi, nő, kolbász, otthon, hurka

2014. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A letöltést állítja le vagy a játékot? Ha előbbi, akkor nincs elég helyed vagy hálózati hiba volt. Ha utóbbi, akkor nem kompatibilis a telefonoddal.
2014. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
letöltöm a játékot elindul egyszer csak meg áll és kilép. De más telefonoknál ilyenkor ki szokta irni, hogy várakozás a program válaszára vagy leállítás. de nekem kilép.
2014. dec. 13. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megnevezed a játékot, lehet tudunk rá guglizni megoldást.
2014. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy gyári beállítás, hogy lépjen ki ha a program nem válaszol de eddig ezekkel próbálkoztam: five nights at freddy's 2 ( van elég hely mindeggyikre), kingdom rush origins, worms 3, candy crush soda saga.
2014. dec. 14. 07:48
 7/7 anonim válasza:
hurka
2015. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!