Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aktíválni szeretném a Sim...

Aktíválni szeretném a Sim kártyám a telenornál, viszont nem engedi. Mi lehet a baJ?

Figyelt kérdés

Kép: [link]

Na az van, hogy fel lett töltve meg minden csak nincs aktíválva. Mindent beírok, rámegyek hogy tovább, és ezt adja ki. (Jó lenne ha valaki segítene. Persze a nyilvánvalón kívül)



2014. dec. 13. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálat felhívása?
2014. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Natessék. Épp azt mondtam, hogy a nyilvánvalón kivűl valami segítség hogy miért lehet ez...
2014. dec. 13. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ebből a képből senki nem tud semmit, csak az új számodat stb.


Ott legyél ilyen kemény, az ügyfelesknél, már bocs...

2014. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem keménykedni akartam... Csak DIREKT odaírtam, hogy a nyilvánvalón kivül. Mellesleg, ha tudnám hogy miért van ez, akkor énse kérdeztem volna meg.
2014. dec. 13. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:

És mi honnét a francból lássunk bele a telenor rendszerébe? Kb 5 perc lenne az egész és már rég használhatnád. De ehelyett feljössz ide felteszed a kérdést fölöslegesen amire senki nem tud válaszolni.

A legegyszerűbb megoldás meg nem tetszik. No comment vagy öcsém.

2014. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ráadásul oda is van írva, csak ugye el kéne olvasni meg értelmezni a leírtakat.


"a korábbi regisztráció során hiba történt, Kérjük hívja az ügyfélszolgálatot"


De ennek értelmezéséhez biztosan Phd diploma szükséges.

2014. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:


keménykedni kell, de nem itt, hanem az ügyfélszolgálaton...


1220

2014. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!