Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note 3 homályos...

Samsung Galaxy Note 3 homályos a fényképező 1-2 napja. Videó és fényképezés keszitesekor a kijelzon homalyos a kép és az elkészített fotok es videok is homalyosak nem tud a telo fokuszalni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

4 hónapja vásároltam egy új Note3-as kártyafüggetlen telót gsm boltba ahol lakom. 1-2 hónapja visszhang probléma volt a telómnál amit szervízben megoldottak azóta egy másik probléma állt elő: A héten szerda óta a kamera fényképezés vagy videó felvétel alatt már a kijelzőn a kép amit készített volna homályos volt távoli tárgy (ami kb 4-5 méter) fotózásakor. Makró kép készítésnél viszonylag elfogadható a kép minősége. Ezelőtt semmilyen problémám sem volt a kép minőségével valamint a kijelzőn látott fényképezés előtt nem volt elmosódott a kép. A videó felvétel is homályos. Alig van rajta alkalmazás. A napokban a hiba előtt egy hőmérő és páramérő progit tettem fel rá azt hittem az okozza a bajt le is töröltem de semmit sem javult. Android:4.4.2 van rajta. Anyumnak szintén ugyan onnan vásároltuk a Note 3-at az övé tökéletesen működik mint ahogy az enyém is eddig kiváló videó és fénykép készült vele.

Kérlek segítsetek mi lehet a gond, már kikapcsoltam aksit kivettem hátha, de semmi előrelépés.



2014. dec. 13. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld megtörölni a lencsét.

Vagy próbáld ki a Snap-ot.

Esetleg ha más kamera appal jó, akkor 1 gyári visszaállítás, vagy fagyaszd le a kamera appot, utána old fel, vagy valami..

2014. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!