Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitseg. Beazott a telom...

Segitseg. Beazott a telom mukodhet meg?

Figyelt kérdés
a kisfiam beleejtette az alcatel 995 tipusu telomat a wc be 1 masodperc alatt kivettem es kivettem belole az aksit,kiraztuk a vizet belole jol megtoroltuk kis ideig hajszaritoztuk masfel napig tettem bele rizsbe.sajnos mivel a telefont hasznalnom kell be kellet kapcsolnom.mukodik meg minden de mintha a kijelzojen vizfolt maradt volna,de teljesen mukodik semmi hibaja nem lett. lehet belole nagy gond hogy cselekedtunk idobe?
2014. dec. 14. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi baja nem lesz.
2014. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
amikor felteszem a toltore akkor sincs baj mert tudomaz arammal zarlatos lehet de eddig nem lett az. nem tudom erdemes azert ejszaka kivenni az aksit hogy szaradjon meg?
2014. dec. 14. 17:24
 3/11 A kérdező kommentje:
de azt nem irtam le hogy mikor elsoleg probaltuk bekapcsolni villogott a telefon kijelzoje es utana volt a gyors hajszaritozas es bejott rendesen a vegen most ezen a telon irok
2014. dec. 14. 17:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja meglásd.
2014. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vidd be szervizbe amint tudod!!! Hiába a rizs és a hajszárítózás, a víz beszorul az apró alkatrészek alá, és azt csak ott tudják kivarázsolni ultrahangos mosóval és valami speciális folyadékkal. Igaz, hogy működik a telefon, de ha ezt nem teszed meg, akkor nem sokáig fog, mivel az alkatrészek lábai elkorrodálódik, és onnantól a telefon nem fog többé bekapcsolni.
2014. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az kb milyen arban van?
2014. dec. 16. 02:16
 7/11 A kérdező kommentje:
es amig jo a telefon meg tudom barmikor csinaltatni? mert sajnos talalkoztam en mar olyannal is hogy a terero pattogott a masik telon es mikor bevittem kiderult hogy a panel letort,nem lehet javitani.nem is ez volt a gond hanem mikor bevittem neha bejott a terero egy ideig,mikor meg elhoztam szervizbol akkor mar egyaltalan nem mukodott.ezert kerdezem mert ha keso elkezdeni akkor inkabb hasznalom szegenYkemet. az a baj jovo honapban tudnam csak.
2014. dec. 16. 02:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy mi pénz... Kérj egy árajánlatot, a megnézésért általában nem szoktak pénzt kérni, aztán döntsd el, hogy megéri-e, szerintem nem drága, de az lesz a biztos, ha megkérdezed, ha másnem telefonon hívd fel őket. És minél előbb, annál jobb.:)
2014. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne beszéljetek már hülyeségeket semmi baja nem lesz a telefonnak, használd bátran!
2014. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mennyi ido mulva kap zarlatott a telo ha megis elromlana? egy csik jott ki a kepernyon. az a parafolt vagy mi kezd eltunni.
2014. dec. 21. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!