Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 75 ezer forintért milyen...

75 ezer forintért milyen okostelefont vennél most?

Figyelt kérdés

Amiken eddig gondolkoztam:

- Alcatel Idol Alpha

- LG G2 mini

- Blackberry Q10


Persze bármi más ötletet is szívesen veszek.


L22


(Ezeket szoktam a telefonomon csinálni: whatsapp, facebook, email, ritkán fényképezek, ritkán játszom, 2-3 naponta netezek rajta.)



2014. dec. 14. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Egyértelműen Motorola Moto G!!!!! A középkategória koronázatlan királya!!!


[link]

2014. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Alcatel, már csak azért is mert nagyon megbízható! Tapasztalatból mondom. Szerintem nagyon sokat és jó irányba fejlődött az Alcatel.
2014. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Az abszolút legjobb ennyiért (pontosabban csak 60k, de nincs ennél jobb 80-ért sem) a Moto G.

Minden más rosszabb, persze ez nem jelenti azt, hogy azok rosszak, de nincsenek Moto G szinten.

2014. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Lumia 735-öt vennék.
2014. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Huawei Ascend P7,Xiaomi Redmi 1s/Note.
2014. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
53%
Az LG G2-ről mi a véleményetek?
2014. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindenkit felpontoztam.


A Moto G paramétereiben nem jobb mint az Alcatel Idol Alpha.

Huaweit mert Xiaomit vagy mit :D nem szeretnék, lehet hogy egy hónapig tökéletesen működne, de aztán járhatom vele a kínai szervizeket. Kicsit komolyabb márkára gondoltam.

2014. dec. 14. 22:10
 8/10 anonim ***** válasza:
én is Lumiát javasolnék, hiába nem sok köze van már a Nokiához, de azért egy Nokia egy Nokia, nem kell megmagyarázni :)
2014. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
Milliószor jobb a Motorola Moto G mint az idol alpha! És a huawei a világ ötödik, a xiaomi a világ harmadik legnagyobb gyártója! Nem tudom miért lennének névtelenek!
2014. dec. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb gyártók érdekelnek akkor használtan iphone4 vagy galaxy ace 4 ...

Igaz fele annyit tudnak,de "nagyobb gyártók".

Huawei-nek van magyar szervize,mivel a világ ~3. legnagyobb gyártója a xiaomi-val egyben.

a xiaomi pedig hyperpost-ot vállal ingyen.Ergo ha meghibásodik nem 2+2 nap az odavisszaküldés,hanem 3+3 ... :( de HD fülhallgató jár hozzá meg minden.

Jobbat nem tudsz venni.

2014. dec. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!