Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom csatlakoztatni...

Miért nem tudom csatlakoztatni a 8gb-os micro sd kártyámat a Huawei Ascend Y300-as telefonomhoz?

Figyelt kérdés
Egy jó ideig tudtam használni a kártyát, bár sok mindent nem tettem rá. Nemrég észrevettem, hogy nem érzékeli a bele tett káetyát. Beállításokban a tárhelynél ha rámegyek az SD-kártya csatolása opcióra, akkor az értesítési sávban kiírja, hogy sd kártya előkészítése, de semmi több. Már megpróbáltam több mindent, visszaállítottam a gyári beállításokat, de semmi. Más kártyát pedig érzékel (egy 4gb-osat).

2014. dec. 14. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki másik telefonnal, nekem is ezt csinálta, úgy kezdte, hogy működött, aztán gondolt egyet, és eltűnt, nem ismerte fel a telefont. Kivettem-visszaraktam utána jó volt, és megint eltűnt. És ez azt jelenti, hogy tönkrement a kártya. Ha kipróbálod másik készülékben, akkor kiderül.
2014. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáld meg formázni az SD kártyát. Úgy működni fog.
2014. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!