Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemes választani?...

Melyiket érdemes választani? Sony Xperia Z2 - Független VAGY Iphone 5 32Gb - T-Mobile?

Figyelt kérdés

Ha lehet, használat utáni véleményezést szeretnék kérni! A technikai paramétereket én is ismerem.


Válaszokat előre is köszönöm!



2014. dec. 15. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű: iOS vagy Android tetszik jobban?

Ezen múlik az egész.


Xperia Z2 hiába vízálló, hiába nagyobb a kijelző, hiába jobb az üzemideje, ha neked az iOS tetszik, akkor ez mind lényegtelen.

2014. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sony... de ha iphone ra vágysz, vegyél azt.
2014. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen, hogy jobban vágyok az egyikre mint a másikra. Azonos esélyekkel indulnak!
2014. dec. 15. 12:23
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
ha azonosak az esélyek, akkor sorsolj. annak nem sok értelme van, hogy megint generálunk itt egy vitát, mert 5 ember azt mondja, hogy vegyed a z2-t, 5 meg hogy vegyed az iPhone-t. egyik sem rossz telefon, szóval akármelyiket veszed, nem nyúlsz mellé, max tényleg gyakorlatban fordulhat elő, hogy amelyiket megveszed, épp nem lesz a kedvenc rendszered, de lehet, hogy meg leszel vele elégedve.
2014. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
az iphone jobb
2014. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És miben jobb? Na látod az ilyenekre ne hallgas. Szerintem a Z2-t válaszd nagyon jó kis teló, az üzemideje kiváló, nagyon gyors teló a kamera szép képeket készít.
2014. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bla bla bla

és mégis az iphone jobb

2014. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A válaszodat indokold is meg, hogy miért és miben jobb.
2014. dec. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
haha...indokolja meg...az iPhone is gyors, meg az is szép képeket csinál...micsoda indokok :D nem értem, minek szavaztatok le, pont erről beszéltem...egyik sem jobb a másiknál. a különbséget úgyis csak a kérdező fogja majd megtapasztalni a saját személyes ízlése szerint...
2014. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!