Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben korlátoz engem az ha...

Miben korlátoz engem az ha csak android 4.2 van a telómon?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb. semmiben.

Lényegében annyiban ,hogy 1-2 fejlesztés már nincs a 4.2-ben ami mondjuk kitkat(4.4-> 4.4.2) vagy lolipop (5.0.0) -ban már van.

De ez logikus.

De ettől nem fog kevésbé menni a net,játék stb...

Ez még mindig optimalizáció függő.

2014. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az adott 4.2 mennyire jó a telefonon, mert a gyártók általában átszínezik a rendszert, stb, és optimalizáció hiányában ezt el is lehet cseszni, de ha a 4.4-nél már javították, akkor ugyebár jobb lesz.
2014. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ahogy az 1-es írta, kb semmiben... sok embernek fel sem tűnik..nekem már volt néhány telóm a 2.3-tól a 4.4.4 ig,.. elismerem nagy előrelépés a 4-es sor, de azon belül..

ahogy leírják az 5.0-át, az sem korszakváltás, csak finomítás.

ha letöltöd a 4.2 re a 4.4.4 et(ha engedi a gyártó) meglátod, hogy nem lett sokkal jobb, csak eszi az akksit, és nagyobb hely kell..


a gyári a legjobb, illetve amit a gyár javasol letölteni...arról úgyis kapsz értesítést.

2014. dec. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!