Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programmal lehet több...

Joci1956 kérdése:

Milyen programmal lehet több fájlt egyszerre a telefon belső memóriájába másolni?

Figyelt kérdés
Xperia Z1 compact belső memóriáját Myphone explorer és a mobilego is látja,de csak egyenként engedi a fájlok másolását mappát nem enged.A total commander nem látja a belső memóriát csak az SD kártyát.Letöltöttem az MTP plugint de csak az SD kártyát látja.
2014. dec. 15. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez fura. Nekem Total Commander látja belső és SD kártyát is. Úgy írja hogy SD kártya 1 és SD kártya 2
2014. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem a total commander 8.51-es van, de csak egy SD kártyát lát a külsőt
2014. dec. 16. 07:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt szeretném megkérdezni, hogy neked a hálózatban a mediaAudio mappában látható a belső és a külső SD kártya?
2014. dec. 16. 07:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem Sony-m van, de akár milyen telefonnal néztük a Total Commander mindet látta.
2014. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!