Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vagyek a...

Milyen telefont vagyek a T-Mobileban vagy a Tescoban max 51k-ért?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy ot a tmobile-ban sok telefon nem kapható d nekem mindenképp olyan kell és a netről nem akarok rendelni.
2014. dec. 15. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a baj , hogy a tmobil üzletekben nem nagyon van max 1-2 tipus és minden üzletben más a kínálat. Szerintem egyébként vehetnél galaxy ace 4-et 40K-ért a telenortól vagy egy xperia E3-at ugyanitt 48k-ért bár ez is netes mert ott is ugyanez a szitu .Ezt azért mondtam mert az ace 4-et tmobilnál 60K-ért adják az xperia e3-at pedig 50 azért vannak diferenciák szóval szerintem ne félj a netes rendeléstől .Én is igy voltam vele de most már szimte mindent neten veszek mert manapság már pár ezres is sokat számít .
2014. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!