Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mitől lehet? Eléggé megrémít!

Ez mitől lehet? Eléggé megrémít!

Figyelt kérdés
Sony Xperia M telefonom van, lassan másfél éve! Az utóbbi hetekben megőrült! Sosem változtatom az ébresztés hangját, mindig ugyanarra van beállítva. Mostanában reggelente mégis teljesen más hangon ebreszt, félelmetes! Legutóbb gondoltam megbolondultam, álmodom, de nem. Felébredtem, és még vártam is, nem kapcsoltam ki direkt, hallgattam egy darabig, hogy hogy ebreszt! És hát teljesen más hangon! Mitől lehet?
2014. dec. 15. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán át lett állítva az ébresztő hangja?
2014. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pont ez a lényeg, hogy sosem állítom át, mióta megvan ugyanezen ébreszt. a hangerőt sem változtatom rajta, abszolút semmit sem.
2014. dec. 15. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor valami barátod/család tagod nézegette azt biztos véletlenül vagy szándékosan átállította.
2014. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!