Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban? Inkább...

Melyik éri meg jobban? Inkább vegyek egy használt, jó állapotú iPhone 5/5S-t vagy egy új 4S-t?

Figyelt kérdés
Persze jobban szeretnék újonnan 5/5S-t, de azt sajnos nem engedhetem meg magamnak.

2014. dec. 15. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
természetesen egy használtat...elég kevés esze van annak, aki 80 körül 8 gigás iPhone 4S-t vesz(vagy nem tudom, mennyiért adják). nekem idáig mindig használt telefonjaim voltak, iPhone-jaim is, és egyikkel sem volt gondom. szvsz ha a legtöbb telefonnal gond lesz, akkor az vagy nem fér bele a gariba, vagy akkor jön elő, amikor már letelt.
2014. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mahhoo3-3 ***** válasza:
Egy 5st vegyel, sokkal jobb, AZ ios 8/8.1 es frissitese miatt a 4 lassu mint a szar, nem area a regi procira van tervezve es szetba**za... AZ 5 AZ mar jobb, de AZ 5s el meg nyomhatsz egz par frissitest, par evig.
2014. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mahhoo3-3 ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Urj neki, lehet hogy eladja neked, meprobalod lealkudni

2014. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!