Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 kiejzőjére...

Samsung Galaxy S4 kiejzőjére raktam védő foliát de mintha szemcsés lenne tőle a kijelző ez mért van?

Figyelt kérdés
A Samsung márkaboltba vásároltam ezt aafolia védőt , jól rá is tudtam rakni a kijelzőre de szemcsés tőle aa kijelző ez mitol van? Lehez rossz foliát vettem vagy van tőbbfajta is? Ha leveszem foliát akkor persze tiszta és jó fogásu meg ugye akkor nem szemcsés a kijelző de visszont akkor megkarcolodhat egy idő után , de persze kulcs és apró pénzel nem érintkezik a telefon ha zsebe vagy kabátzsebe rakom és ugyis tudom a kijelzője a gorilla grass 3 ami nem tud karcolodni ha fémel nem érintkezika telefon vagy roszul tudom?
2014. dec. 15. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Előtte rendesen letörölted a kijelzőt? Akkor szokott ilyen lenni amikor ez elmarad.


Egyébként felejtsd el a fóliát, nem fog megkarcolódni.

2014. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem csak ez a két opció van, hogy szemcsés fólia meg nuku fólia. Tegyél rá egy másmilyen fóliát.

Én a Speedshopban rakattam rá, és nem szemcsés tőle a kép.


"ugyis tudom a kijelzője a gorilla grass 3 ami nem tud karcolodni"


Ezt el ne hidd már. Az összes varázslatos-hiper-szuper-Csimpánz-Gorilla-Godzilla-Terminátor-tököm-üveg simán összekarcolódik, mint a huzat.

2014. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En nem hisszek a Gorilla Glassben, nekem a Nokia Lumia 925 es egy het utan megjelentek a nagyobb karcok (gorilla glass 2) farmer zsebben hordtam szilikon tokkal, semmi fémmel nem erintkezet , vigyáztam ra. Az öcsémnek a Huawei Honor 3x én egy karc sincs o is ugyanigy hordja mint én ,de egy kardot sem lehet latni rajta.


En ugy vettem eszre , hogy nem a hasznaltkor karcolodnak meg a telok , hanem a zsebben. Legjobb lenne egy flip-cover ra , ha tetszik. Ha pedig nem zavar , hogy karcos lesz akor leveheted. Alitolag van olyan valami amivel lekened es vedoreteget kepez a kijelzőn fel évig, itt nem zavar be a fólia.

2014. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Átőrőltem a kijelzöt kaptam is a folia mellé egy kis szürke kendöt és azzal letőrőltem a uj nyokonat vags nedvesen kelet volna kis vízel?

Akkor ezzek szerint hasznos ha rajtahagyom a foliát az S4 en?

Persze van ez a csukhatós tokomis ami elölis védi a kinejzőt csak azt már meguntam , most tudtam szerezni csak hátoldali tokot ami gyári samsungos igy az aku fedélt védi jol de mivelmár nem a másik tokót használom ami elölis védi ezzért foliát rettem rá ami S4 re jó csak ugye montam kicsit furra aa kijelző szemcsés.

Esetleg csusztathatós tartóba ha belleraknám és le aafoliát de ennyi erővel ottis megkarcolodhat a kijelző mintha zsebe raknám?

2014. dec. 16. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!