Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon miért nem...

A telefonomon miért nem működik a kijelzővédő? Nem a fóliára gondolok, hanem a képernyővédő programra, ami lezárt telefonnál van. Nokia 808 PureView a teló.

Figyelt kérdés

Még nyáron vettem, ugyan használt, de tökéletes állapotban. Maximum a kamera körüli krómozott rész volt nagyon picikét viseltes/karcos, de alig látszik rajta. Az eladó srác fóliát is tett fel rá nekem, ami azóta is szépen tart, a SIM kártyámat is megvágta /az előző telómba normál méretű SIM kellett/, a telefon pedig azóta is hibátlanul működik. Igaz, 1 hónapja leejtettem, de mindössze a tetején lett 3-4 apró sérülésnyom. Egyébként nagyon vigyázok rá, mint a hímes tojásra. /Az a leejtés sem leejtés volt, hanem a kocsiból sietve kiszállva fejjel lefelé tartottam a táskámat, aminek az oldalzsebe nem volt behúzva és abban volt a teló.../


Szóval megy tökéletesen, mindössze annyi a bajom /és erre már asszem nyáron is felfigyeltem, tehát nem ez a leejtés okozta/, hogy a képernyőkímélő órát ha beállítom, akkor lezárt telónál egyszerűen nem jelenik meg. Ha rámegyek az előnézetre, azt se hozza be. A képernyővédőnél 2 opciót választhatok: 1. Nincs, 2. Nagy óra. Más kijelzővédőt nem lehet beállítani. Szóval ha beállítom a Nagy órát, akkor olyan, mintha nem állítanék be semmit.


Miért nem működik a kijelzővédő? :/ Nem mintha olyan nagy gáz lenne, mert ezt leszámítva tökéletes a telefon... Csak picit a tudata zavar.


2014. dec. 16. 08:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!