Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos telefont ajánlanát...

Milyen okos telefont ajánlanátok 50-60 ezer forintig bezárólag,4"-nél nem (sokkal) nagyobb kijelzővel?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvasgattam itt telefonokkal kapcsolatban, egy csomó jó tippet láttam, de az összes vállalhatatlanul nagy nekem. Nem akarok egy 14 cm hosszú és 7 cm széles telefont, mert nem tudnám zsebre rakni. Tehát a kérdés adott: lehetőleg zseb-kompatibilis jó okos telefont keresek.


Előre is köszi, remélem sok zöld kezet osztogathatok! :)



2014. dec. 20. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennyiért verhetetlen ajánlat a Motorola Moto G.

Bár az már 64 ezer HUF és 5"-es a kijelzője!


[link]


Vagy még tudom ajánlani a Xiaomi Mi2s-et.

Kicsit az is több, de Snapdragon 600-as gép 4,3"-os kijelzővel.


Kis kijelző+normális hardver, szoftver, kijelző, kamera. Ezek nem barátok

2014. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Motorola Moto G-t én is néztem, de nagy és nem fér bele a keretbe sem. Azt meg elfelejtettem írni, hogy kínai telefont nem akarok. Nem szeretném azt, hogy egyszer bekrepál, aztán 1 hónapot kell várnom a javításra.


Amúgy nekem a kamera minősége mellékes.

2014. dec. 20. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Apám 3 hetet várt amikor beküldte a BB Z10-esét a T szervizbe. Szóval most, hogy kínába küldöd ki javítani és vársz rá egy hónapot vagy itthon adod le egy üzletbe javítani és vársz ugyan ennyit teljesen mindegy.

Amúgy kínai telefonokat is lehet Magyarországon belül venni különböző üzletekben ahol garanciát is adnak Pl. a WayteQ forgalmaz Xiaomi készülékeket


Én meg innen rendeltem a telefonomat:

[link] kínainak kínai, de magyar garanciás. Én szerettem volna egy normálsiabb méretű telefont ami nem nagyon drága, de még megfelelő a hardvere. És hát ez lett.

Ami a te kereted még belefér és egész jó telefon, a mértei se olyan nagyok az az Ace 4. Ha nem rakaszkodsz az androidhoz akkor a már említett BB Z10 is egész jó váalsztás lehet, az se tartozik a nagy telefonok közé. WP-készülékeke közül a lumia 630/635.

2014. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez a BB Z10 egész jónak néz ki, az Ace 4 is, de a kettő közül valószínűleg akkor az Ace lesz az, mert Androidosat akarok, legalábbis nekem eddig azt ajánlották.


Amúgy még nem volt okostelefonom (valószínűleg ezért is irtózok a tepsifonoktól), szóval lehet hogy kicsit buta kérdés, de az Ace 4-nél láttam véleményeket és sokan panaszkodtak rá, hogy nincs közelségérzékelője és telefonálásnál zavaró. Ez most tulajdonképpen mit takar?

Esetleg ennek a kettő említett telefonnak az aksijáról tudsz tapasztalatot mondani? Ha nem szórakozok vele egész nap (értsd: szerintem napi 20 perc facebooknál többre nem igen fogom általában használni), akkor azért bírják 2 napig?

2014. dec. 20. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:

A közelség érzékelő arra jó, hogy ha telefonálsz teszed a füledhez a telefont akkor lekapcsolja a kijelzőt, nehogy a füleddel, arcoddal véletlenül letedd. Hasznos kis érzékelő ez az érintőképernyős eszközöknél.

Apánál a Z10 el szokott menni 2-3 napot egész biztos.

2014. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Xiaomi a világ harmadik legnagyobb gyártója. És minőségben kilométeres kört ver a Csámcsungra. De itthon a szolgáltatói burzsoá csak a samut nyomja. És a sok hülye birka meg is veszi a neve miatt.
2014. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!