Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a tesco...

Mi a véleményetek a tesco tabletről? (Op3n dott? )

Figyelt kérdés
Ma jártan a tescoban és véletlenül akadtam bele, unalmamban megnéztem. Feloldom, babrálom kicsit. Nem értek nagyon a tabletekhez de mondom hú elégjó gép, biztos kerül vagy hatvanba. Megnézem, 20 ezer. Aztán néztem a márkát, majd utánanéztem a márkának. Nektek mi a véleményetek róla? Őszintén szólva nekem tetszett és mivel már régen akartam tabletet, lehet meg is veszem, csak előtte szétnézek, kérdezősködöm, ki mit gondol róla. Mobilaréna tesztet elolvastam, ha valaki azt ajánlaná.
2014. dec. 20. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Én még nem hallottam róla (mindjárt rákeresek) de max. egy jó kis 2 éves garanciával gondolnám át. Azért egy value márkát nem szívesen vennék... :D
2014. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Az összes olcsó tablet inkább felejtős.

De komolyan, nexus 7 alá nem érdemes adni, többek között mert nincs rendes frissítés és termék támogatás, ráadásul ki tudja a kínaiak milyen kis "bónusz" szoftvereket rejtettek még el rajta.

2014. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

30 ezerért nagyon is jó ajánlat, sőt.

Ez a másik kettő meg annyira ért hozzá ,mint a tyúksz.r

2014. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Most csak akcióban ennyi, amúgy azt hiszem 35 körül volt egy pár hete amikor én láttam. Ennyi pénzért egész jó. Intel atom proci, 1 giga ram, 4.4-es android, egész elfogadható kijelző. Ebben a 30-40 ezeres kategóriában a nevesebb gyártóknak sincs jobb és erősebb tabjuk. Ez se számít olyan rossz vételnek. 20-ért meg egyenesen tökéletes, máskor ennyiért csak a MyAudio vackai vannak.
2014. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Most 15 ezerért lehet megvenni!
2014. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szeritem nagyon jo en ilyet hasznalok csk a tarhellyel volt baj mert 2GB de tettem bele egy 8GB-ost egyebkent eredeti aron lattam olyat hogy 30.000. Ft
2015. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sd-kartyat
2015. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hogyan lehet a microSD kártyára letölteni dolgokat?
2015. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!