Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil telefonok fülhallgatói...

Mobil telefonok fülhallgatói között van különbség?

Figyelt kérdés
Noki Lumia 530-at kaptam ingyen és nem tudom eldönteni hogy most gyárilag hibás-e. Noki Lumia 520 as fülhallgatója bele megy de vagy úgy szól mint amikor valami félig van bedugva és csak a magas hangok hallatszanak vagy egyáltalán nem szól. Van itthon még régebbi nokia fülhallgató egy E52-esé de azzal is ugyan ezt csinálja. Vegyek hozzá egy fülhallgatót vagy ezekkel is ugyan úgy kéne mennyen?

2014. dec. 21. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

a csatlakozó sem mindegy, milyen...nem elég az átmérő, az érintkezők száma is fontos...három, vagy négy részes..aztán az Ohmikus teljesítménye sem mindegy..

a két nokiának csereszabatosnak kellene lennie.


.én, ha helyedben lennék, elvinném a telót egy GSM boltba, és azzal a dumával, hogy fülest szeretnék ebbe venni, kipróbáltatnám az eladóval...ha neki sem szól, akkor a teló a hibás, ha szól akkor a fülesed...

pénzt vigyél, hátha veszel is egyet..

2014. dec. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dugd be a fülest számítógépbe és próbáld ki. Így kiszűrheted mi a rossz. Én a telefon érintkezőjére gyanakszom.

Ez az 530-as egy nagyon nagyon alsó kategóriás telefon, barátom is kapott ingyen egyet valami előfizetéshez, az a dobozból kivéve be sem kapcsolt. Csupa rosszat hallottam róla.

2014. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Be van dugva rendesen?Jó erősen be kell nyomni a fülhallgatót amíg nem kattan egyet a csatlakozó.
2014. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
még nem voltam megnézni egy üzletben hogy megy-e azzal amit a boltban mellé adnak de rádugtam itthon a hangszóróra ugyan addig van bedugva mint a fülhallgató és tökéletesen szól ebből lehet valamire következtetni?
2014. dec. 22. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!