Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitseg! Hogy tudom ujra...

Miklos mark kérdése:

Segitseg! Hogy tudom ujra rakni az androidot a telefonomon? . Bowebb lent!

Figyelt kérdés
huuh...szeretnem a segitsegeteket kerni egy kis idore !! ... wan egy galaxy y S5360 as keszulekem !!...eddig kifogastalanul ment...eddig !!..tegnap letorolte az ossze zenet es minden mast !!!...full leformazta a mem.kartyat !!! ez meg nem is lenne baj mert a kartya mukodik masik teloba !!...utanna egyszercsak eloweszem feloldom es adja sorba a hiabuzeneteket h ez meg az waratlanul leallt es kenyszerbezaras !! (10 ablak tutii wolt )...bezartam mindent a telefon nem reagalt semmire es kikapcsolt !!..na es azota bee sem kapcsol eljutott tegnap odaig h samsung logoo es onnantol allandoan ujraindul...csinaltam rajt hard resetet az sem jott be !! probaltam ujratelepiteni az androidot az sem jott be !!...probaltam SD kartyarol androidot telepiteni az se...Odin mod ugyszint !!..mar el sem jut a samsung logoig csak az elejen kiirja h galaxy y stb. stb ....mi a teendo wele?? nagyjabol ertek az ilyenekhez de ez az elso ilyen h telefon nallam ilyent csinal !!...segitsetek legyetek sziwesek !!...elore is koszonom !!!
2014. dec. 21. 09:19
 1/3 anonim válasza:
Írd le helyesírásilag kifogástalanul és segítek!
2014. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ígérem,ha segítesz akkor az egészet leírom neked hibatlanul!!!
2014. dec. 21. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha odinnal raktál rá gyári romot és nem megy akkor kuka.
2014. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!