Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt valakinek ilyen élménye?

Volt valakinek ilyen élménye?

Figyelt kérdés
Van otthon Egy ôsrégi vagy 10éves telóm. 2 éve nincs feltöltve, sim kártya since benne, ennek ellenére riasztás megsszólal Minden nap este tizkkor. Hogy lehetséges? Hogy szabaduljak meg tôle? (nem birom kikapcsolni, nincs sim kártya benne)

2014. dec. 22. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az akku pár hét alatt le kell, hogy merüljön, ha valaki nem tölti titokban a telefont, akkor a kérdés kamunak tünik
2014. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem valószínû. A töltô tönkrement. Ja, és amint abbahagyja a riasztást kikapcsol. Akármit is nyomogatok, nem reagál semmire. Hát Egy kicsit ijesztô...
2014. dec. 22. 18:22
 3/8 A kérdező kommentje:

Most mondta Anya hogy havonta fel kell tölteni. Mondtam, hogy hogyan, ha nincs töltôje erre ô, hogy van még Egy.

A relytély megoldódott, de esküszöm, ha mégegyszer megszólal, én istenbizonnyal földhözcsapom AZT a szart! XD

De attol még jol birja AZ aksi, nem?

2014. dec. 22. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, a régi telefonok akkuja igen jól bírja! Nekünk is volt valami régi Alcatel, vagy 3-4 évig nem volt töltve, aztán mondom kipróbálom már feldugtam töltőre, feltöltöttem 100%-ig és még kb 1 hétig be volt kapcsolva :D
2014. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is Alcatel :D új telókba hol kapok ijen akkut?
2014. dec. 22. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehol :D Egyébként a mostani Alcatel-eknek is elég jó az akkuja. Nekem is a POP C7 bírja lazán a 3 napot is, ha nem nyúlok hozzá, de ha egész nap nyúzom akkor is bír egy 3/4-ed napot. Pl.: Reggel 8-tol este 5-ig hallgatom az FM rádiót, 100%-ról kb 70%-ra merül le, játszánál viszont ez több
2014. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"új telókba hol kapok ijen akkut?"...


Mármint valami 650mAh-s NiMH akksit? 20 percig üzemelne is.


A karórák is bírják gombelemmel évekig, miért nem azt raknak az okos telefonokba, nem? Ilyen hülyéket, erre a titokra nem jönnek rá!


Nyilván semmi köze az üzemidő csökkenésnek ahhoz hogy nagy fényerejű, HD kijelzőket, több magos, ghz feletti processzokat, grafikus gyorsítóchippeket kell működtetni, WiFi, GPS, Bluetooth, NFC, LTE kapcsolatokat fenntartani, tucat szenzort aktívan figyelni és közben még fullHD videót is rögzíteni amit közben streamelünk a TV-re. Ezeknek mind semmi köze ahhoz, hogy több energiát igényel a telefon.

2014. dec. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ja :D
2014. dec. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!