Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok (sürgős)?

Figyelt kérdés
Szeretnék végre egy új telefont venni. Eddig nem volt soha okostelefonom, tehát nem tudom melyik op rendszer a jó, melyiktől mit várhatok. Főként internetezésre szeretném használni.Ne legyen nagy képernyőjű mert nagyon kicsik a kezeim (lány vagyok). Az ára 250 EURO körül.
2014. dec. 22. 22:35
 1/10 A kérdező kommentje:
ja, nem szeretnék nokiát.
2014. dec. 22. 22:37
 2/10 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy bírja ki sokáig, mivel nem fogom tudni lecserélni egyhamar anyagi gondok miatt.
2014. dec. 22. 22:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindhárom OS jó, de ha nem akarsz Nokia-t, akkor WP kilőve.


A 250 euró miatt az iOS/iPhone is kilőve, maradt az Android.


A nagy képernyő miatt megint rengeteg telefon kiesik, hisz már kis képernyővel leginkább csak az olcsóbb, gagyibb telefonokat árulják.


Ha 4,5" nem számít nagynak, akkor Moto G a legjobb választás ennyiért, a kamerája gyenge, de ezen kívül a legjobb középkategóriás telefon.

Ha fontos a jó kamera, meg egy kicsit kisebb kijelzőt szeretnél, akkor egy Xperia Z1 Compact jöhet szóba, bár nem tudom 250 euróból kijön-e.

2014. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazán megadhattad volna forintban az árat. A Samsung Galayx S3 Neo-t ajánlom.
2014. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy GSM-ből venném, ami ugye olcsóbb. Htc one mini 2/ samsung galaxy s5 mini-ről mi a véleményetek? Iphone 5 is szóba jöhet de az csak használtan, jobb állapotban.
2014. dec. 22. 23:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Motorola Moto G!

A középkategória koronázatlan királya!

A legjobb ajánlat a középkategóriában!

2014. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért drágább mint a Samsung Galaxy Express?
2014. dec. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5


GSM boltba max akkor olcsóbb, ha szar helyről veszed.

Megbízható helyeken nagyjából ugyanannyiba kerülnek a telefonok mindenhol, mint pl. szogláltatónál.

2014. dec. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%-os te mit szívsz? Nekem is kell!
2014. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz te ahol nincs levegő?
2014. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!