Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolni szeretném S advance...

Nagydaw kérdése:

Rootolni szeretném S advance telefonomat, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Üdv. Telefonomat szeretném meg rootolni, de fogalmam sincs, hogy kezdjek hozzá. Ez a telefon pedig nem más mint a Samsung Galaxy S Advance, ami egy nagy kalap valami, lefagy folyton és egybeket is csinált már. Másfél éve van nálam és most meguntam, idegeimet már megeszi ez a undorító készülék, és sokan mondták, hogy régebbi verzió kell ami rootolással jár. Nézegettem neten, de csak így hogy letöltök valamit aztán hasamra ütök és ráteszem, nem merem mert tudom, hogy ilyen téren balszerencsém van és tuti elrontom, és még rosszabbat teszek a telefonnak! Úgy, hogy valami komoly válaszokat kérek, ne ilyet, hogy dobd ki és vegyél egy újat. Mit tudtok ezzel kapcsolatosan ajánlani?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2014. dec. 22. 23:08
 1/4 anonim válasza:

Szia! Én is sokat kerestem a telefonomra a rootot és ezt találtam. Ez jó a te telefonodra is jó. Kipróbáltam, könnyű, és 5/5 pont szerintem. Többet nem is beszélek próbáld ki itt a link, töltsd le: [link]

Remélem segítettem.

2014. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Le szedtem a programot, feltelepítette meg minden, mármint a gépre. Azután rácsatlakoztattam a gépre a telot, egy ideig úgy tűnt mintha csinalt volna valamit aztán ki írta, hogy a rootolas sikertelen es rá se tett semmktse a telefonra, ezt követően megpróbáltam mégegyszer, de ugyan ez volt, úgy, hogy most nem segített annyira, de azért köszönöm.

De ha esetleg tudod a problémára a választ azt szívesen "meghallgatom"! :D

2014. dec. 24. 22:25
 3/4 anonim válasza:
Próbáld meg újra feltenni és az usb hibakeresést ugye bekapcsoltad? Ha nem érted mi az akkor küldök vidit róla.
2014. dec. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Figyelj kicsit ügyetlen vagyok ilyen téren, úgy hogy az egészről onnan kezdve, hogy letöltöd ezt a progit amit küldtél nekem, onnantól egy videót, ha nem lenne nagy gond :)

Előre is köszönöm.

2014. dec. 26. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!