Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a Sony Z1-em. Két...

Beázott a Sony Z1-em. Két hétig csücsült a postán, mert a tetves forgalmazó nem volt hajlandó bemenni érte felvenni. Majd még egy hétig csücsült náluk, mivel visszaküldeni sem voltak képesek egy hétig?

Figyelt kérdés
(Ujmobilok.hu a cég neve) A lényeg.3 hét után van még esély, hogy megjavitsa egy másik szerviz valahogy?
2014. dec. 22. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha beázott lehet hogy kuka az egész alaplap... :( Nem hiszem hogy meg lehet javítani, új teló kell. Ami jó belőle azt add el (Képernyő, Váz stb...)
2014. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem trollkodásból kerdezem, de a Z1 nem vízálló? Mi törtét?
2014. dec. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kérdező.. ***** válasza:
A másik miért veszel ilyen helyekről telefont mint az ujmobilok.hu?Szar bolti garival,vetted volna gyárival, drágábban lehet be sem ázik...
2014. dec. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Nesze neked sufni gsm, meg spórolás. Nem szürkeimportos buherált hulladékot kell venni, hanem normális helyen, normális garanciával...
2014. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Srácok. Nyugi! Nem én vettem, hanem az, akivel cseréltem egy másik telefonra. Én se vettem volna meg ezektől de igy alakult. De nem ez volt a kérdés. Fentebb hozzászólónak: De igrn, vízállónak vsn hirdetve, pont ezért is cseréltem el efy LG G2-t erre. De soha többet Sony. Pedig gyermekkorom óta Sony fan voltam.
2014. dec. 24. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!