Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fényképezés és videó szempontj...

Fényképezés és videó szempontjából melyik telefont válasszam szerintetek? Samsung Galax Young 2 Huawei Ascend Y330 Sony Xperia E1 Nokia Lumia 530 Samsung Galaxy Trend Plus Lg Optimus L65 Alcatel One Touch POP D1 Lenovo A535

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
a Lumiáknak nagyon jó kamerájuk van, de sajnos ilyen árkategóriában nem tudnak csodát művelni
2014. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gondolom de flottán belül csak ezeket lehet választani sajnos ami nekem kellene az horrorisztikus árban van.

Szóval ezek közül kéne a lehető legjobb!

2014. dec. 23. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is Lumiám van, és iszonyatosan jó képeket csinál :) (bár nekem nem ez a modell, de a többinek is dícsérik a kameráját)
2014. dec. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lenovo A536
2014. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lenovo.

De ha annyira a kamera a fontos akkor vegyél egy fényképezőt

2014. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagy elég lett volna ha csak azt írod Lenovo.....
2014. dec. 23. 17:28
 7/9 Esprimo Mobile ***** válasza:
y330-at kilöheted a listáról, ojanom van. A régi y200 jobb képeket csinált. Hiába ugyanaz a kamerájuk, üveg részek müanyagra, élethü ips kijelzö , szürke tft-re fejlödött. Ami a leg furább a 800mhz vs 2*1300mhz-proci mégis az y200 a fürgébb (persze annak is van rakás hibája). Én a Lenovo-val vagy a Nokia-val probálkoznék, a számodra szimpatikusabb op-rendszer alapján választva.
2015. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek is ez volt a problémája hogy jó legyena kamera és a fénképező.Ő samsung galaxy young 2-t vett és még nem volt problémája a készülékkel.Azt mondta ebben az ár kateróiában ez a legjobb.Bocs ha rosszul írtam valamit.
2015. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló: Ez olyan hogy nekem azt mondják, hogy a disznósz*r finomabb, mint a rántott hús, akkor az biztos úgy van, mert azt mondták.

Young 2? Ormótlan, ipari hulladék!

2015. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!