Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SD kártya hiba. Mi a megoldás?

SD kártya hiba. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Vettem a Sony Xperia L telefonomra egy 8gb-os microSD kártyát. Elvileg ha bemegyek a beállításokba, utána a tárhelyre, utána belemegyek pl. az összes alkalmazásra, akkor ha belemegyek pl. egy játékba akkor kihozza azt, hogy játék törlése, játék áthelyezése belső tárhelyre, de az, hogy játék áthelyezése SD kártyára az nincsen ott! Mit lehet tenni, hogy ott legyen? Így fölöslegesen vettem meg?

2014. dec. 24. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik alkalmazást lehet áthelyezni. Ha mindet át akarod, akkor ROOT-olni kell a készüléked és felrakni rá a Link2SD-t
2014. dec. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudo., hogy nem mindegyiket lehet, de a barátomnak át lehet azokat tenni, de nekem nem. Rootolásról olyanokat olvastam, hogy elveszíthetem minden adatomat, ez igaz?
2014. dec. 24. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha elrontod akkor lehet, de nem bonyolúlt a rootolás, keress rá van 1 pár kérdés ezzel kapcsolatban
2014. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem veszti el az adatokat, újra se kell rakni a telefont
2014. dec. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kingo Root, ingyenes aplikáció, letölti a drivert és 2 percen belül megcsinálja... Minden marad ahogy volt, még az sms-ek is, főleg hogy márkás telefonod van...
2014. dec. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rootoltam a telót, a Link2SD program az sd kártyát a belső tárhelynek érzékeli és azt írja ki egy olyan alkalmazásra ami a belső tárhelyre van téve, hogy sd kártyán van.
2015. jan. 1. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!