Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha megtelt a...

Mit tegyek ha megtelt a telefonom memóriája?

Figyelt kérdés

Vettem direkt memóriakártyát, azzal a céllal, hogy majd áthelyezem rá a dolgokat. De sajnos az alkalmazások többségét nem engedi áthelyezni. Ha új alkalmazást szeretnék rá telepíteni, akkor pedig azt írja ki,hogy: nincs szabad tárhely...

Próbáltam ezzel a két alkalmazással: Link2SD-vel és App2SD-vel is az áthelyezést. De sajnos sikertelen volt.


A telefonomon nincs felesleges alkalmazás amit törölhetnék, meg persze a gyárilag telepített alkalmazások vannak,amelyek szintén nem törölhetők,mozgathatók.


Hogy tudnám rátenni őket a memóriakártyára?

Valamint olvastam olyanról, hogy root-olás.(bár még ismerkedek a fogalommal) az segíthet?

Vagy bármilyen más ötletet,lehetőséget szívesen fogadok!


(a telefon: sony xperia j)



2014. dec. 27. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, Root-olni kell és akkor Link2SD-vel azokat az alkalmazásokat is át fogja engedni ranki SD kártyára, amiket még most nem tudsz
2014. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm!

Akkor tényleg rendesen utána keresek mit hogy is kell pontosan.

Viszont nagyon sok helyen olvastam, hogy több kárt csinálhatok vele mint hasznot. És,hogy aki nem ért hozzá az inkább ne csinálja...Ez mennyire igaz?

2014. dec. 27. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd túl. Beállításokban van olyan hogy gyári adatok visszaállitása.
2014. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt 1 szájbarágós leírás,ha elolvasod és úgy érzed menni fog csak akkor állj neki.


[link]

2014. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm.
2014. dec. 27. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!