Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemesebb...

Melyik telefont érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Sony Xperia E1 v. Alcatel Ot 995

(más telefonok NEM érdekelnek)


2014. dec. 28. 09:32
 1/5 kérdező.. ***** válasza:
Alcatel
2014. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem a legjobb márka az utolso .. de kb mennyi az ára me én vettem egy jo telefont olcson es uj 5 év garancia van vel .
2014. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hardveresen sokkal erősebb az Xperia E1, és én is azt ajánlanám, mert az Alcatel márka tényleg nem valami megbízható. Írtad hogy más telefon nem érdekel de remélem tisztában vagy vele hogy ezek a telefonok 512 mb ram-osak és bizony az Androidnak min. 1GB ram kell hogy stabilan működjön és emiatt mindegy melyiket veszed akadni fognak arról nem is beszélve, hogy szoftveres támogatás ezekre

NINCSEN. Én ilyen árkategóriában inkább Windows Phone telefonokat néznék.(mert azoknak elég 512 ram /persze néhány nagyobb játék is aminek 1gb kell/)

2014. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Alcatel - em van, nagyon jó telefonokat gyártanak már, de a 995 épp szarra sikerült. Hajlamos túlmelegedni
2014. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkabb a Sony
2014. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!