Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 mobiltelefon...

Samsung galaxy s2 mobiltelefonomon egy ideje néha villog a "radio has been denied Superuser permissions". Néha emiatt lefagy a telefonom és mikor magához tér ujra akkor a töltöttségi szintje 60-70%-rol akár 5%-ra esik le. Mi ez?

Figyelt kérdés
Amúgy a telo zavartalanul működött és működik, de ez keseríti meg az életem. Rádiót sem szoktam hallgatni telon, nem értem mi lehet ez és mit lehet kezdeni vele?

2014. dec. 28. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy neki rendszergazda. Vidd szervízbe.

[link]

2014. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A program rendszergazdai jogokat kérne, de ezt a telefon vagy megtagadja, vagy nincs is rootolva. Az akkumulátortöltöttség esése pedig egy alsó panel hiba kezdeti jele lehet.
2014. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
NA várjunk, milyen program kér rendszergazdai jogokat? Mostanában nem telepítettem fel semmit sem a telora. Hogy nincs rootolva? Zavartalanul használom a telefont semmi baja nem volt eddig. Hogy hogy nincs rootolva?
2014. dec. 28. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, van egy kis fogalomzavar.

A root alapból nem része a szoftvernek, ez egy utólagos procedúra eredménye, amivel elérhetővé válik a rendszergazdai jogkör.


Hogy mi kéri a jogot, azt meg nem tudom mondani. A "radio" rendszerint két dolgot takarhat, az első a Mobilhálózatot takarja, a második pedig az FM rádiót. Egyik sem kérhet rendszergazdai jogot. Még vírusra tudnék tippelni talán. Az magyarázná azt is, hogy eddig minden hibátlan volt, de nem tettél fel semmit.

2014. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a fenti linken találsz választ.
2014. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!