Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom feltörni a...

Mhanna kérdése:

Hogyan tudom feltörni a biztonsági kódot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy iphone 5 s telefonom van, azonban 3x rosszul írtam be a pin kódot, így a puk kódot kéri. A kártya eredetileg egy samsung galaxy s3 miniben volt, viszont a doboza már nincs meg, így nem tudom a puk kódot. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, és csak úgy adják meg a puk kódot, ha el mondom a biztonsági kódot. A kódot viszont én nem tudom, mert nem én adtam meg. Esetleg valaki nem tudja, hogy lehetne a biztonsági kódot törölni ? NAGYON FONTOS LENE !

2014. dec. 28. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A pin/puk kódokat csak az igazolt tulajnak adja meg a szolgáltató. Szép is lenne he elkérhetnéd az én pin/puk kódomat. Szóval cumi.
2014. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha be megyek a szolgáltatóhoz és kérek egy új kártyát, akkor is kérni fogja a puk kódot, vagy akkor csak egy pin-t kell megadnom ?
2014. dec. 28. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Új _előfizetést_ bármikor vehetsz egy új kártyával, és az a tiéd lesz.

A régihez új kártyát nem kérhetsz, mert az egyet jelent a régi letiltásával. Szép is lenne, ha csak a telefonszám ismeretebén bárki bármelyik előfizetéshez kérhetne új kártyát.

Csak az eredeti előfizető / tulajdonos kérhet új kártyát, intázhet bármit az elfelejtett PIN, elhagyott PUK kód ügyében.

Tudod, személyi igazolvány, lakcímkártya, előfizetői szerződés.

Ezek hiányában nem tehetsz semmit.

2014. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tiéd a kártya? Ha igen, menj be a szolgáltatódhoz minden kellő irattal, és kérd a segítségüket. Ha nem a Tied, akkor a tulajdonosnak kell bemennie. Csak így mondják meg a PUK kódot, másképp nem.
2014. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem az én nevemen van a kártya , de köszi a segítséget !
2014. dec. 28. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!