Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Note 4-em LCD kijelzője...

A Note 4-em LCD kijelzője betört, semmilyen külső hatás nem érte, reggel amikor vettem volna le a gyári töltőröl, nagyon forró volt, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Kivettem az akkut mert hiába nyomtam a gombokat a kijelző nem villant fel. Visszatettem az akkut, akkor csak villant eggyet, de nem történt semmi más, utána vettem észre hogy a telefon közepétől fut 2 repedés az üveg alatt. Mit tegyek most ? Garanciális a javítás, vagy fizetnem kell ? Vagy lehet csak LCD-t cseréltetni ?

2014. dec. 28. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Volt annyira forró hogy ha nem veszed ki az akkut akkor túlmelegedjen??
2014. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem teljesen értem...
2014. dec. 28. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Ha a CPU felmelegedése okozta akkor garanciális.

Mond el a szervizben hogy mi történ ők majd megmondják.

Gyári töltővel töltötted?

2014. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, csak gyári töltőket használok, és csak gyári akkut.

Tanultam régen miket okozhatnak a nem megfelelő töltők stb.

2014. dec. 28. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor szerintem vidd be szervizbe és nagyon fontos hogy úgy add elő hogy még véletlenül se tudják rád hárítani, mert sajnos túl jól ismerem a Samsung terméktámogatását.
2014. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem Magyarországon vettem a telefont, Németországban vettem a Media Markt-ban, ez számít valamit ?
2014. dec. 28. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Hát egy próbát megér: itt meg kell próbálni Magyarországban, ha meg nem akkor az megmondják hogy mit kell tenne, de akár fel is hívhatód az itteni Média Markt-ot és akkor hátha kapsz valami pontos infót.

Egyébként nem kötöttél rá Garancia plusz goldent? Csak mert akkor javítják akkor is a te okoztad a hibát.

2014. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem.
2014. dec. 28. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:

A telefon attól aszokott forrósodni, ha zárlatos az akku, vagy rossz a töltő áramkör és túltölti. Ilyenkor a lítium-polimer akku fel is robbanhat hatalmas lángolás közepette.


Először megduzzad, szétnyomja a tokot és összetöri a kijelzőt, aztán ha tovább melegszik, akkor felszakad a burkolata és a forró gázok kiszabadulnak és meggyulladnak, tüzet okozva a környezetében.


A LIPO akku így viselkedik, ha túl lesz töltve magasabb feszültségű (hibás) töltővel, vagy zárlatba kerül.

Először megduzzad, felfúvódik és szétnyomja a készüléket, azután... Nézzük hát.

https://www.youtube.com/watch?v=ixIOEPnsgbI

2014. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!