Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért gondolja az emberek...

Miért gondolja az emberek többsége azt, hogy az iPhone rossz?

Figyelt kérdés

Nekem már jó ideje iPhone-om van és semmi probléma nincs vele. Ellenben amikor Samsung telefonom volt folyton lefagyott és törlődött a memóriám, stb.

Nekem az a véleményem, hogy az iPhone jobb.

Nektek mi a véleményetek.



#Samsung #iPhone #telefonok osszehasonlitasa
2014. dec. 28. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Linkeld a statisztikát, közvéleménykutatást, anélkül csak egy újabb okostojás vagy.
2014. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Nekem meg az a véleményem hogy az egész érintős szutykok szarok, akarok venni egy régi nokia 3210est.
2014. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Ebből háború lesz, remélem tudod.


De azért itt a véleményem: Én ki nem állhatom az iCuccokat. Nekem kell az a szabadság, amit az Android nyújt. Emellett nem győzöm hangsúlyozni: Az Android nem olyan, hogy kiveszed a telefont a dobozból, és egyből használod. Első dolga kell legyen az embernek, hogy teljes gyalulással frissítse a rendszert. És akkor lesz egy f*s helyett rossz alapja a továbbiakban. Ugyanis a gyártók többsége borzalmas rendszerrel adja ki a telefonokat. Gondolok itt a Samsung TouchWiz (vagy MagazineUI vagy mi a szösz), és a Sony Timescape UI nevű brozalmára többek között. Vagy Nexus, vagy CyanogenMod. Innentől beszélhetünk normális rendszerről.

2014. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

ma 19:01

az álmod most valóra válhat,ezt úgy tűnik neked rakták fel tegnap

[link]

2014. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kérdező.. ***** válasza:
42%
Az android jobb,csak nem mindegy milyen telefonon van rajta.
2014. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És mit számít az, hogy kinek mi a véleménye?

Te boldog vagy a telefonoddal, én boldog vagyok az enyémmel. Szimpla.

Ha valóban annyira rosszak lennének az iPhoneok, akkor már leállították volna a gyártását.

2014. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!