Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam? Miért?

Melyik telefont válasszam? Miért?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy s5

Sony Xperia Z3

iphone 6

htc one m8



2014. dec. 29. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
iPhone appok fejlesztéséből jobban meg lehet élni, de a beszálló összeg is nagyobb. Én lehet hogy WP-re kezdenék most fejleszteni, főleg ha Obj-C meg Swing helyett C#-ban vagy otthon.
2014. dec. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 jan1k4papa ***** válasza:
0%
Z3
2014. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 jan1k4papa ***** válasza:
0%
Az iphone az iphone egy z 3 om sokkal tobbet tud es egy ideig tuti menni fog problema nelkul a sony az sony :)
2014. dec. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem Z3-am van és veri az összes telefont, szerintem ez a legjobb telefon most a piacon.
2014. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jancski ***** válasza:
Ha a kamera nem fontos akkor htc
2015. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
63%

nehéz kérdés... Az s5-öt én azért ajánlom,mert szemben a legtöbb samsung telóval,ez jóval többet tud,tovább bìrja ki, nem megy tönkre egy hamar.

Az iPhone 6 lenne a legjobb ha azt nézzük mit tud,elvégre jó nagy tárhellyel,hiperszuper kamerával rendelkezik.... viszont marha drága.

A htc one m8-ról nem igen tudok külön mit mondani,de a htc-kel soha sincs gond,jó strapabíró telefonok szoktak lenni.

A sony-t nem ajánlom.


Èn az s5-öt ajánlom,vagy ha kiadsz annyi pénzt a telóra, akkor az iphone 6-ot :)

2015. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz
2015. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!