Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Noki lumia 830 vélemény? Meg...

Noki lumia 830 vélemény? Meg úgy általánosan a noki telefonok milyenek?

Figyelt kérdés
Most gyűjtök új telefonra, és meguntam az androidot. Most a nokia lumia 830-cal szemezgetek.

2014. dec. 30. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a WP telefonomat:) Meguntam a szenvedést az androiddal, és azóta boldog vagyok, h azt csinálja a teló amit éppen kell neki. A 830 jó teló, de talán kicsit túlárazott, asszem ár értékben a 735 öt jobbnak szokták mondani.
2014. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hardver szempontjából tényleg nincs sok különbség, viszont van pár extrája a 830-nak, ami kellhet az embereknek, pl. dedikált kameragomb, maga a kamera jobb + megkapja a Lumia Camera 5-t (Rick Capture, flash/no flash, stb.), Glance Screen, fémkeret, stb.
2014. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 830-om van, meg vagyok elégedve vele de már türelmetlenül várom hozzá az új kamera szoftvert. ötletem sincs mikor fogják kiadni...
2015. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!