Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a helyinformáció...

Hogyan lehet a helyinformáció kiírását beállítani telefonon?

Figyelt kérdés

Okostelefon, ZTE Blade 3.

Még az ősrégi telefonon is be lehetett állítani, hogy kiírja, hol vagyok (város, község nevét). A beállításoknál beállítottam a Local services-nél, hogy jelezzen ki, amit csak lehet, de nincs hatása. Próbáltam alkalmazást keresni, ami kiírja, de csak bonyolult GPS alkalmazásokat találtam, amik térképet rajzolnak, közben telerakják reklámokkal a képernyőt, stb. Nekem elég lenne azt tudnom pl. vonaton, hogy milyen városnál vagyunk, csak ránéznék a telefonra és látnám.


2014. dec. 30. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A régi telefonok cellainformációk alapján írták a településnevet, de a régiek közt is típus és márkafüggő illetve szolgáltatófüggő is volt. A legtöbb (ha nem az összes) okostelefon viszont nem tud ilyet.
2014. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És tényleg nincs is, nem is lesz olyan letölthető alkalmazás, ami ezt megvalósítaná? Elég egyszerűnek tűnik pedig.
2015. jan. 5. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!