Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan frissítsek androidot...

Hogyan frissítsek androidot galaxy mini-n, ha a samsung kies nem hajlandó rá?

Figyelt kérdés
4 különböző gépen próbáltam és mind a négyszer frissítés közben kifagy a kies(volt hogy 1órát vártam hátha ha háttérben csinál valamit).
2014. dec. 30. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel a Galaxy Mini már nem mai darab, ezért a te helyedben én feltennék rá egy stabil custom ROM-ot. Amennyiben a következő fogalmak idegenek a számodra: Odin, Recovery, Download mode, Wipe, akkor kérj segítséget egy olyan Samsung tulajtól, aki már telepített ROM-ot. Ha kísérletező kedvű vagy, a következő oldalakon sok segítséget találsz:

Magyar nyelvű felhasználói fórum:

[link]

ROM-ok, recoveryk, tippek:

[link]

De hogy a kérdésedre konkrét választ is adjak, a telefonodat download módban össze kell kötni a PC-vel, egy Odin nevű programmal egy új Recovery-t kell telepítened a telefonra. Az új recovery menüjében az SD kártyádra előzetesen rámásolt, számodra tetsző ROM-ot kell feltelepíteni. Itt még ki kell törölni az eddigi ténykedésed nyomait is. Ezután újraindítva a telefonodat az úgy fog bejelentkezni, mintha most vásároltad volna. Ezért a nagy újratelepítés előtt érdemes lementeni a névjegyeket, SMS-eket, híváslistákat.

Remélem nem rémisztettelek el nagyon. Sok sikert az újratelepítéshez.

2014. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!